Претрага
тражи
WAP презентација






Rec Delo Arhiva








Општински одбор
О Србији
Постаните члан ДСС-а
даље

Актуелно
САМО НОВА ВЛАДА МОЖЕ ДА ПОЧНЕ ОБНОВУ СРБИЈЕ
21.06.2009.
Раднике, сељаке, незапослене и све грађане чекају тешка и велика економска и социјална искушења. Само нова Влада која је спремна да народу каже истину колико ће бити тежак пут изласка земље из кризе и Влада која ће водити реалну економску и државну политику може започети мукотрпну обнову Србије

Председник Демократске странке Србије Војислав Коштуница изјавио је да је садашња власт потпуно упропастила српску привреду и немогуће је више политиком обмана и пропагандом о успешним владиним економским мерама сакрити поражавајућу истину о стварном стању наше привреде.

„Стижу опасна упозорења да ће ускоро више од 100.000 грађана остати без здравствене књижице, а Влада која је пре годину дана обећала грађанима да ће бити социјално одговорна сада окреће главу од ове застрашујуће чињенице.
Грађани Србије морају да знају и да се суоче са горком истином.
Све говори да садашња власт у својој жељи да макар влада још један дан неће одступити док потпуно не опустоши Србију“, рекао је Коштуница

„Раднике, сељаке, незапослене и све грађане чекају тешка и велика економска и социјална искушења. Само нова Влада која је спремна да народу каже истину колико ће бити тежак пут изласка земље из кризе и Влада која ће водити реалну економску и државну политику може започети мукотрпну обнову Србије.
Сви који причају о лаком и брзом изласку земље из ове тешке кризе поново лажу и обмањују грађане“, наводи председник ДСС.

„Србији је данас преко потребна нова и национално одговорна Влада која ће делити муку са народом и корак по корак реалном политиком извући Србију из ове пустоши у коју је гура садашња власт“, закључио је Коштуница.





Најаве
САВЕТ ОМЛАДИНЕ ДСС

ПРЕДСТАВЉАЊЕ ЕКОНОМСКОГ ПРОГРАМА ДСС САВА ЦЕНТАР - 30.мај. 2010. – 11 часова

АКЦИЈА ОМЛАДИНЕ ДСС – ЗАШТО СМО ГРАЂАНИ ДРУГОГ РЕДА?

ГЛАВНИ ОДБОР ДЕМОКРАТСКЕ СТРАНКЕ СРБИЈЕ - 23.05.2010. - ЗВЕЧАН - 15 часова - Дом културе у улици Краља Милутина бб




Видео



Конференција за новинаре ДСС 30 08 2010-Марко Милутиновић
video path



Конференција за новинаре ДСС 23 08 2010 Слободан Самрџић
video path



Конференција за новинаре ДСС 23 08 2010 Слободан Самарџић-2 део
video path


медијска архива

Скупштинске активности
14.04.2009 ПРЕДЛОГ ЗАКОНА О УТВРЂИВАЊУ НАДЛЕЖНОСТИ АУТОНОМНЕ ПОКРАЈИНЕ ВОЈВОДИНЕ
даље

17.02.2009. Д Е К Л А Р А Ц И Ј А О ПОТВРЂИВАЊУ УСТАВНОГ ПОЛОЖАЈА АП КОСОВА И МЕТОХИЈЕ У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ И ОДБАЦИВАЊУ СВИХ ЈЕДНОСТРАНИХ И СЕПАРАТИСТИЧКИХ АКАТА ПРИВРЕМЕНИХ ИНСТИТУЦИЈА У ПРИШТИНИ О НЕЗАВИСНОСТИ ПОКРАЈИНЕ
даље





ПРЕУЗМИТЕ
Споразум ДСС и JР, о обнови Руског Некропоља у Београду
Узми учешће





Акције
ИМЕ УЛИЦЕ ПО ПИЛОТУ МИЛЕНКУ ПАВЛОВИЋУ

АКЦИЈА ОМЛАДИНЕ Демократске странке Србије “NO NAME”

АКЦИЈА ОМЛАДИНЕ ДСС: ЗАШТО СМО ГРАЂАНИ ДРУГОГ РЕДА?

СПРЕЧИТИ ДЕКЛАРАЦИЈУ О СРЕБРЕНИЦИ





Водич за грађане
Електронски билтен

Унесите Вашу е-пошту
пошаљите

English Srpski latinica Srpski cirilica Link ka omladini 15 godina DSS Home